O nás Služby Kontakty Aktuality Pro média Galerie
2018
2017
2016
2015
OPEN FEST 2015 se vydařil
OPEN FEST 2015
Halloween
Skatepark
Návštěva Kina Bruntál
Výjezdová akce
Procházka
Přání ke dni matek
Specifická intervence
2014
Starší

OPEN FEST 2015 se vydařil

Bruntál (jv) – Tradiční hudební přehlídka alternativní kultury našeho regionu se vydařil. Na koncert do Africa pubu v Bruntále zavítalo přes 40 platících diváků, kteří si mohli poslechnout hned kvarteto hudebních uskupení. Jako první se divákům představili ROCKIN´JACKALS z Krnova. Mladá kapela v čele s charismatickou zpěvačkou Danielou předvedla příjemný rock´n´roll a získala si publikum na svou stranu. Jako druzí se prezentovali opavští SCARLETT AVENUE se svým mohutným metalcoreovým nářezem. Ač věkově ještě mladá kapela, předvedli SA zajímavý a energický výkon. Hlavní taháky večera však přišly na řadu v zápětí. Staří harcovníci HC3 z Oder svou kapelu uvedli v činnost po delší pauze, přesto to na jejich výkonu nebylo znát. Kdysi striktně hardcoreové uskupení přidalo do své tvorby prvky nu-metalu a precizně zahraný set vlastní tvorby měl u fanoušků zasloužený ohlas. Zlatým hřebem večera pak byli veskrze pozitivní SVATÝ JIDÁŠ z Brašulova a okolí. Veteráni punkové scény s prvky ska a dechovou sekcí zahráli k bujarému tanci své hity jako „Ptáci“, „Traktor“ nebo „Emílek“.  Jejich vystoupení bylo a skutečným vrcholem vydařeného večera. V přestávkách mezi jednotlivými vystoupeními pořadatelé z organizace OPEN HOUSE o.p.s. čile diskutovali s přítomnými návštěvníky o své činnosti, principech a významu sociální práce pro jednotlivce i celá města. „Letošní ročník Open Festu se vydařil. Děkujeme všem vystupujícím muzikantům, fanouškům i personálu Africa Pubu za příjemný večer a budeme se těšit na příští setkání,“ uvedla ředitelka organizace Bc. Romana Daněčková.

 

Zhodnocení projektu

Projekt/ akci se povedlo uspořádat v plánovaném termínu - podzim 2015.

I pře změnu majitele Africa Pubu, jsme se na koncertě domluvili na tomto již tradičním místě. Do budoucna se nebráníme alternativě - změně místa.

Pozvali jsme dvě kapely zvušnějšího jména, z nich jednu z blízkého okolí (Horní Město), jednu začínající z Krnova a jednu taky spíše nováčka na poli hard-core z Opavy.

Atmosféra při koncertě byla výborné, fanoušci si akci velmi pochvalovali jak co do kvality muziky, tak do zajištění akce i atmosféry. Byli rádi za rozmanitý žánrový rozsah koncertu, který nijak nezasáhl do celistvosti akce.

Zpracovali:

Bc Romana Daněčková a Jiří Vlček, 18. 12. 2015