O nás Služby Kontakty Aktuality Pro média Galerie
2018
2017
2016
2015
OPEN FEST 2015 se vydařil
OPEN FEST 2015
Halloween
Skatepark
Návštěva Kina Bruntál
Výjezdová akce
Procházka
Přání ke dni matek
Specifická intervence
2014
Starší

OPEN FEST 2015

Organizace OPEN HOUSE o.p.s. představí již dvanáctou hudební přehlídku nejen místních a regionálních kapel - OPEN FEST. Akce je určena mladým posluchačům i široké veřejnosti, která má zájem o hudbu alternativního ražení. Součástí akce je zvýšit povědomí návštěvníků o činnosti organizace.

Akci pořádáme v dobré dlouhodobé spolupráci s klubem Africa Pub v Bruntále.

Opětovně představíme kapelu Svatý Jidáš, skládající se ze zkušených muzikantů, kteří ve své hudbě bruslí po tenké hraně mezi alternativou a punkem, podpořené pozounem a čtyřbarevným zpěvem. Sami hudebníci označují svou produkci jako pozitivní rock ´n´roll. Hlavním hudebním tahákem však bude uskupení HC3 z Oder, které v letošním roce restartovalo svou kariéru. Jejich řízné hard core je plné sociálně – preventivních témat z oblasti lidského života. Obě tyto dvě kapely na OPEN FESTU již v minulosti vystupovaly a pro velký zájem obecenstva se vracejí na místo činu. Letos si pořadateklé připravili dvě překvapení. Tím prvním by mělo být vystoupení nadějných opavských mladíků Scarlett Avenue, kteří zaujali svým pojetím – post – hard core/ rock. A pod záhadnou škatulkou Rockabilly/ psychobilly se skrývá velice mladá a energická formace Rockin´ Jackals z Krnova v čele s osobitou zpěvačkou Danielou.

Takže od sobotního hudebního večírku můžeme očekávat libozvučnou alternativu, pozitivní rock ´n´ roll i hutné tóny hard core. Osvědčené harcovníky a oblíbené kapely, stejně jako nespoutanost dravost lokálního mládí. Příjemný a nevšední kulturní zážitek přejí organizátoři OPEN FESTu.

Kdy: 12. 12. 2015

Začátek: 19h

Vstup: 70,-Kč

Finanční partner: Město Bruntál

Město Bruntál

OPENHOUSE Fest

Bc. Romana Daněčková, ředitelka